Zmiany kadrowe

Styczeń jest miesiącem, w którym doszło do zmian kadrowych w naszej drużynie. Ze względu na problemy z dojazdem na treningi, naszą drużynę opuszczają bramkarz Oliwier Krawczyk oraz obrońca Dawid Reska, którzy w najbliższym czasie będą trenować w Olimpii Piekary Śląskie. Z kolei szeregi zespołu zasilili Mikołaj Gudwicz z Akademii Piłkarskiej Silesia w Piekarach Śląskich oraz Arek Anczok, do tej pory trenujący w Radzionkowie pod okiem trenera Daniela Brzeziny. Obydwaj trafili do notesu trenera Adama Dyrdy poprzez dobre występy w swoich drużynach. Trener Dyrda nie wyklucza kolejnych nowych graczy, bowiem zainteresowanych grą w naszych barwach nie brakuje.
Witamy w drużynie nowych kolegów, a Dawidowi i Oliemu dziękujemy za wspólny okres trenowania i życzymy sukcesów w nowych barwach.