Turniej w Nakle Śląskim dla rocznika 2007

Turniej miał charakter tzw. turnieju bez klasyfikacji miejsc - najważniejsza była zabawa. Zostaliśmy podzieleni na 2 grupy po 5 drużyn. Nasi chłopcy spisali się naprawdę wyśmienicie początkowo remisując 2:2 z Gwarkiem Zabrze, następnie wygrywając 7:0 z Szombierkami Bytom II, 5:0 ze Śląskiem Świętochłowice oraz po dramatycznym meczu na szczęście wygranym z Juventusem Piekary 4:3 (przegrywaliśmy 1:3). Następnie rozegraliśmy kolejne 3 mecze w tzw. grupie mistrzowskiej. Tam niestety już nie było tak łatwo. W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość AKS-u Mikołów przegrywając w stosunku 1:4, w kolejnym zaś MKS-u Zaborze przegrywając 1:3 . W ostatnim naszym meczu pokonaliśmy drużynę Szombierek Bytom 3:1 .

Zobacz GALERIĘ