Adam Muszalski na testach w Stadionie Śląskim

Od listopada 2015 roku nasz zawodnik – Adam Muszalski – przebywa na próbnym okresie w szkółce Stadionu Śląskiego, rocznika 2006. Adaś dołączył do naszej grupy w kwietniu 2014 roku, wcześniej rozwijał swoje umiejętności w Akademii Silesia Radzionków. Wygrał wraz z drużyną nasz pierwszy Cider Cup w czerwcu 2014 roku, zostając również Królem Strzelców. Wywalczył wraz z nami 1 i 3 miejsce na „Juventus Cup” we wrześniu i listopadzie 2014 roku. Wiosną 2015, będąc najlepszym asystentem w zespole, walnie przyczynił się do zdobycia 3 miejsca na „Turnieju Deichmann Cup”. W obecnych rozgrywkach ligowych rozegrał komplet 6 spotkań, zdobywając w nich 2 bramki i notując 5 asyst. Zawsze był wzorem na treningu, często demonstrując różne ćwiczenia.
Adasiowi życzymy wszystkiego najlepszego w nowym wyzwaniu w jego piłkarskiej przygodzie. Przy okazji dziękujemy również jego tacie, Panu Marianowi, za zaangażowanie i wszelką działalności dla naszej drużyny. Mamy nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy, najlepiej w jednej drużynie.