Zwycięstwo z Promotorem

Piłkarze UKS Ruch Radzionków w piątek 27 listopada gościli w Zabrzu, gdzie „skrzyżowali rękawice” z Promotorem Zabrze. Spotkanie odbyło się na hali w Rokitnicy. Chłopcy rozegrali jeden z lepszych meczy w tym roku grając ładnie dla oka, szybko (nie raz na 1,2 kontakty), efektownie (spora liczba sztuczek) oraz efektywnie. Co ważne, nasza drużyna mimo przewagi, nie zaliczyła najlepszego startu przegrywając 0:2 i 1:3, ale nie poddała się i z nawiązką odrobiła straty, wygrywając ostatecznie 11:5. Trener Adam Dyrda chwalił po meczu chłopaków również za dobrą postawę w obronie i lepsze krycie niż w ostatnich meczach. Zespół zagrał w składzie: Łukasz Tomanek, Oliwier Krawczyk, Paweł Szolc (2 gole, asysta), Staś Malicki (3 gole, asysta), Kuba Segert (1 gol), Mikołaj Posmyk, Szymon Ciongwa (gol, 2 asysty), Beniamin Kurek (asysta), Bartek Andruszkiewicz (asysta) , Kuba Poganiec (2 gole, asysta), Kuba Spendel (asysta), Dawid Reska (asysta), Dawid Napieraj (gol).