Powrót do treningów i grafik sparingów

Piłkarze UKS Ruchu Radzionków z rocznika 2006 wrócili do treningów po miesięcznej przerwie. W dniach 1 i 2 sierpnia trener Adam Dyrda sprawdzał poziom sprawności fizycznej zawodników w Indeksie Sprawności Fizycznej Zuchory. Drużyna korzystała również z kąpieliska na Księżej Górze. Od piątku 5 sierpnia ćwiczyła już na boisku.
W wakacje naszą bazą będzie Orlik na Rojcy. Treningi będą się tam odbywać we wtorki o godz.18.00 i czwartki o 17.00. W niedzielę 7 sierpnia wzięliśmy udział w organizowanym przez MOSiR Radzionków turnieju „Joga bonito – graj pięknie” (relacja w osobnej notce), a od 13 sierpnia będziemy rozgrywać sparingi. Ich grafik przedstawia się następująco:

- sobota 13 sierpnia: UKS Akademia Champions Piekary Śląskie - UKS Ruch Radzionków (godzina i miejsce rozgrywania meczu do ustalenia)

- sobota/niedziela 20/21 sierpnia AP Silesia Tarnowskie Góry - UKS Ruch Radzionków (godzina i miejsce rozgrywania meczu do ustalenia)

- środa 24 sierpnia Gwarek Tarnowskie Góry - UKS Ruch Radzionków godz. 17.00

- sobota/niedziela 27/28 sierpnia UKS Ruch Chorzów 2006 - UKS Ruch Radzionków

(godzina i miejsce rozgrywania meczu do ustalenia)

- środa 31 sierpnia godz. 17.00, Bytom-Miechowice: Silesia Miechowice - UKS Ruch Radzionków