Dziękujemy za stroje!

Zarząd UKS „Ruchu” Radzionków, trener Adam Dyrda, rodzice oraz zawodnicy drużyny rocznika 2006 składają serdeczne podziękowania Firmie Handlowo Usługowej Bat Max Mariusz Ramka, Rafał Urban s.c. – właścicielom „Laboratorium Smaku Studia Kulinarnego” – za ufundowanie kompletu pięknych strojów meczowych. Sprzęt wyprodukowany przez firmę „Kokott” jest najwyższej klasy i kolorystycznie identyczny jak ten w jakim grają nasi Mistrzowie Śląska z rocznika 2004. Chłopcy zadebiutowali w nim podczas sparingu 27 sierpnia.
Firmę naszym klubem zainteresował Pan Dariusz Kass, który prowadził wszystkie rozmowy i pilotował całe przedsięwzięcie za co serdecznie mu dziękujemy.

„Laboratorium Smaku Studio Kulinarne” to firma zajmująca się szeroko rozumianym wsparciem dla gastronomii jak również tworzeniem profesjonalnych eventów dla firm.

Zakres działań w zarysie:

- wsparcie informatyczne dla gastronomii

- profesjonalne szkolenia dla pionu HoReCa ( szkolenia barmańskie, baristyczne, kucharskie itp )

- prowadzenie oraz tworzenie strategii marketingowej dla lokali

- tworzenie profesjonalnych eventów dla dyskotek, restauracji, barów, pubów itp.

- tworzenie systemów informatycznych wspomagających lokale

i wiele innych kreatywnych działań które docelowo mają zwiększyć atrakcyjność Twojej działalności

Studio mieści się w Radzionkowie przy ul. Kużaja 6, tuż obok „Apple Cafe”. Więcej o wydarzeniach organizowanych przez „Laboratorium Smaku” można przeczytać na https://www.facebook.com/laboratoriumsmaku/.