Ostatni sparing przed ligą

W ostatnim meczu kontrolnym przed rozgrywkami ligowymi piłkarze UKS Ruchu Radzionkow (rocznik 2006) zaprezentowali dobrą skuteczność zarówno w meczu, jak i rzutach karnych po spotkaniu. Dzisiejszym przeciwnikiem była znana z turniejów drużyna Unii Strzybnica. Sędziował Pan Szymon Janicki.
Cidry dobrze rozpoczęły rywalizację i już po 7 minutach prowadziły 2:0, po dwóch rzutach różnych egzekwowanych przez Arka Anczoka do siatki trafiali Bartek Andruszkiewicz i Paweł Szolc. W pierwszej części gry gole zdobyli jeszcze Anczok i dwukrotnie Andruszkiewicz, a asysty na swoich kontach zapisali dwukrotnie Szolc i raz Anczok.
W drugiej połowie skutecznością błysnął Krzyś Szakajko, autor czterech trafień. Trener dał pograć wszystkim rezerwowym, którzy odplłacili się jeszcze lepszą skutecznością niż koledzy z pierwszej części gry, zdobywając łącznie 7 goli. Poza Krzysiem z bramki cieszył się Kuba Matejczyk i dwukrotnie Max Cieniawski. Celnymi podaniami przy golach popisali sie: Matejczyk x3, Cieniawski x2, Segert. Rywale dwa razy znaleźli sposób na Beniamina Kurka co w efekcie końcowym dało rezultat 12:2.
Po ostatnim gwizdku sędziego rozegrano konkurs rzutów karnych, w których Ruch strzelił 8, a Unia 7. Z wapna dla żółto-czarnych trafiali: Poganiec, Segert, Szałajko, Anczok, Napieraj, Gudwicz, Ciongwa i Szydło, który obronił 4 "elwry" rywali.
Podopieczni trenera Dyrdy zagrali w składzie: Szydło (Kurek), Segert (C) (Gudwicz), Ciongwa, Napieraj (Poganiec), Andruszkiewicz (Matejczyk), Anczok (Szalajko), Szolc (Cieniawski). Trener: Adam Dyrda.