Zapraszamy na Cider Cup!

Znamy już skład drużyn, które 19 grudnia przyjadą do Radzionkowa aby powalczyć w dorocznym turnieju Cider Cup dla rocznika 2006. Na zaproszenie odpowiedziały następujące zespoły: Promotor Zabrze, Piast Ożarowice, MKS Olimpia Piekary Śląskie, Szombierki Bytom, Polonia Bytom, Unia Strzybnica. Drużyna UKS Ruchu Radzionków wystawi do gry 2 zespoły. Turniej, który specjalnym, honorowym patronatem objął Burmistrz Miast Radzionkowa – Pan Gabriel Tobor, odbędzie się na hali MOSiR przy ul. Knosały 16 w godzinach 9.00-14.30. W jego połowie przewidziano konkurs rzutów karnych. Rok temu po emocjonującym finale tryumfowała drużyna MKS Zaborze Zabrze, pokonując w rzutach karnych JSS Silesia Piekary Śląskie. Jak będzie tym razem? Przyjdź, przekonaj się i dopinguj nasze Cidry!