Trening z zawodnikami Ruchu

Dzisiejszy trening grupy A był wyjątkowy, odwiedziła nas bowiem dwójka czołowych zawodników drużyny seniorów Ruchu Radzionków: bramkarz Rafał Strzelczyk i obrońca Marcin Trzcionka. Po wspólnej rozgrzewce, podczas której zawodnicy demonstrowali ćwiczenia, chłopcy mogli poznać tajniki gry obrońcy oraz bramkarza. Całość zakończyła wspólna gra (każda drużyna grała z jednym z naszych gości) oraz konkurs rzutów karnych strzelanych Rafałowi Strzelczykowi (zwyciężył w nim Paweł Szolc). Po treningu zawodnicy cierpliwie rozdawali autografy naszym chłopcom.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RAFAŁOWI I MARCINOWI ZA ODWIEDZINY I POŚWIĘCONY CZAS. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ PANU ADRIANOWI KRAWCZYKOWI, KTÓRY BYŁ ORGANIZATOREM TEJ ATRAKCJI.