Podsumowanie turnieju Deichmann

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Babcie i Zawodnicy: zakończyliśmy rozgrywki Deichmanna w Miasteczku Śląskim. Wczorajszym zachowaniem dorosłych i postawą na boisku pokazaliśmy wielką klasę. Nie jest rzeczą łatwą kibicować będąc emocjonalnie związanym z zawodnikiem, jednak wczoraj wspieraliście nas wzorowo. Zawodnicy z meczu na mecz dojrzewali i jestem bardzo zadowolony z postępów jakie poczynili. Dziękuję Darkowi za zgłoszenie drużyn, załatwienie papierów i strojów, Marianowi, Darkowi, Adrianowi i Leszkowi za pomoc w roli asystentów trenera, Robertowi za dokumentowanie naszych poczynań, Pani Anecie Szałajko, Panu Cieniawskiemu, Adrianowi Krawczykowi i Darkowi Kassowi za notatki meczowe, trenerowi Marcinowi za zastępstwo w dwóch ostatnich meczach, wszystkim rodzicom i dziadkom za doping, dowóz dzieci i wszelką inną pomoc. Po raz kolejny pokazaliście, że jesteśmy zgraną ekipą i można na Was liczyć. Obu drużynom gratuluję dobrych wyników i mam nadzieję, że dobrzę się bawiliście.

Trener Adam