Przedświąteczne granie

Tuż przed Wielkanocą podopieczni trenera Adama Dyrdy rozegrali dwa mecze kontrolne z drużyną „Kolumbii” (zespół r. 2007 trenera Brzeziny, grający w Minimistrzostwach Deichmanna) oraz rocznikiem 2006 również trenera Brzeziny. Areną zmagań obu rywalizacji była Księża Góra. W pierwszym spotkaniu boisko zostało pomniejszone do rozmiarów Deichmanna, a ilość zawodników ograniczona do 5 w polu i bramkarza. W drugim meczu rywalizowano już na całym boisku, a zespoły liczyły 6 graczy + bramkarz.
W starciu z Kolumbią decydująca okazała się pierwsza połowa, w której podopieczni trenera Adama Dyrdy pokonali Dominika Wiatrka 9 razy. Bardzo aktywna była zwłaszcza dwójka Andruszkiewicz – Anczok: ten pierwszy trafił do siatki, a drugi asystował 3 razy. Dobrze wyglądała gra w defensywie, natomiast do 2 linii trener miał w przerwie drobne uwagi. Po zmianie stron i bramkarzy gra się wyrównała, a obydwa zespoły zdobyły po 3 gole zapisując remis w tej odsłonie gry.
W drugim meczu było na odwrót: pierwsza połowa była bardzo wyrównana, natomiast w drugiej można było zaobserwować przewagę zespołu trenera Dyrdy. Po 10 minutach równej rywalizacji dwa błędy bramkowe popełnił Kuba Szydło po strzałach Dawida Napieraja i Martyny Kądziołki i „czarni” prowadzili z „żółtymi” 2:0. Nie minęło jednak drugie 10 minut, a po 3 trafieniach Kuby Giertyczki podopieczni trenera Brzeziny zasłużenie objęli prowadzenie 3:2. Wtedy sprawy w swoje ręce wzięła dwójka Krzyś Szałajko i Martyna Kądziołka: ten pierwszy zaczął wykładać jak na tacy piłki kolegom, a druga z wymienionych strzelała jak z karabinu. Do przerwy „czarni” schodzili z prowadzeniem 5:3, a w drugiej powiększyli przewagę wygrywając ostatecznie 13:3. Po stronie „żółtych” na szczególne wyróżnienie zasłużyli Maciek Treter, Kuba Giertyczka i Oliwier Wywiał.
Każdy z zawodników, z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, otrzymał po meczu prezent w postaci bidonu z logo klubu,.

W pierwszym meczu zespoły zagrały w następujących składach:
R/R 2006: Ciongwa – Segert (C), Matejczyk, Andruszkiewicz, Cieniawski, Anczok; grali także: Szydło i Wiatrek
Bramki: Cieniawski x2, Andruszkiewicz x4, Ciongwa x4, Anczok, Segert
Asysty: Andruszkiewicz, Anczok x3, Cieniawski
Kolumbia (R/R 2007): Wiatrek – Brzezina, Spendel, Madejski, Kass, Posmyk; grali także: Szydło, Dobras, Caban, Sikora.
Bramki: Madejski, Kass, Caban
Asysty: Spendel

W drugim meczu składy przedstawiały się następująco:
R/R tr. Dyrda: Kurek (Szydło) – Gudwicz, Poganiec, Napieraj (C), Kądziołka, Szałajko, Szolc
Bramki: Napieraj, Kądziołka x5, Szałajko x2, Kurek x2, Szydło x2, Poganiec
Asysty: Szałajko x4, Kądziołka, Napieraj x2, Poganiec
R/R tr. Brzezina: Szydło (Szolc) – Ogierman, Brzezina, Treter, Giertyczka, Wywiał, Świerczyna (Nowak)