UKS Ruch 3:2 APN Olimpia Piekary Śląskie

Od zwycięstwa rozpoczęli wiosenne rozgrywki ligowe podopieczni trenera Adama Dyrdy. "Żółto-czarni" pokonali przy ul. Narutowicza 11 APN "Olimpię" Piekary Śląskie 3:2 (1:1). Bramki dla "Cidrów" zdobyli: Paweł Szolc ((4', 40') oraz Maks Cieniawski (60'). Cała drużyna "Ruchu" zasłużyła na wielkie brawa za dzisiejszą postawę!!

Ze względu na remont boiska na Księżej Górze mecz odbył się na stadionie "Ruchu".

Bardzo szybko, bo już w 4 minucie, grę z autu wznawiał Stasiu Malicki, a Paweł Szolc wykorzystał niezdecydowanie obrońcy i bramkarza, kierując piłkę do siatki. Piekarzanie wyrównali w 10 minucie, a autorem gola był Adam Krysiak. Mimo wysiłków z obu stron do przerwy wynik się nie zmienił.

Po przerwie "Cidry" włączyły wyższy bieg i z minuty na minutę grały coraz lepiej. W 40 minucie drugi raz po siatki trafił Paweł Szolc. Ten gol dodał radzionkowianom pewności siebie. "Ruch" udokumentował swoją przewagę w 60 minucie, kiedy to Mateusza Woźniczkę pokonał Maks Cieniawski. Gdy wydawało się, że jest po meczu prostu błąd przy strzale z daleka popełnił bramkarz "żółto-czarnych"i zrobiło się 3:2. Po tym zdarzeniu obydwa zespoły przeprowadziły po jednej akcji i sędzia zakończył pojedynek.

Dziękujemy rywalom za dobre i ciekawe spotkanie. Dziękujemy również naszym kibicom za liczne przybycie i wsparcie przez całe 60 minut.

Ambicja jest? JEST! Wiara jest? JEST! Kto wygrał mecz? RUCH UKS!!

UKS Ruch Radzionków 3:2 APN Olimpia Piekary Śląskie

(1:1)

Bramki: Szolc 4', 40', Cieniawski 60' - Krysiak 10', Reska 60+1'

Asysty: Malicki 4'